top of page

Kozmetické
procedúry

pre dámy a pánov

Podľa ročného obdobia a podľa vašich potrieb nemíme a vylepšujeme svoje vybavenie.

Prídťe sa poradiť osobne aké vyšetrenie a produkty sú pre vás najvhodnejšie.

Kozmetika pre dámy

Milé dámy, máme pre vás množstvo úžasných pleťových procedúr. Výsledky vám vieme sľúbiť po aplikovaní ktorejkoľvek metódy.

Základné kozmetické procudúry,  vám radi vysvetlíme a skombinujeme pri jednej návšteve.  Zložitejšie procudúry s použitím špeciálnych prístrojov neustále zlepšujeme, dopĺňame a rozšurujeme ich aplikáciu. Preto neváhajte požiadať o viac informácií o cenách, priehebu procedúry, o účinkoch a ideálnom počte opakovaní rovnakého vyšetrenia pre váš konkrétny prípad. Vaša pleť je výnimočná a potrebuje výnimočný prístup, preto vám chceme ponúknuť presne to čo \vám bude vyhovovať a čo mať bude účinok, ktorý očakávate.

 

Sme tu pre Vás, vašu pohodu a vašu krásnu a zdravú pleť.

Marble Surface

Kozmetika pre pánov

V našom salóne sa nezabúda ani na pánov. Vaše drahé polovičky si taktiež môžu dopriať chvíľku relaxu a dokonalú pohodu. V našej starostlivosť si zaručene oddýchnu a po príchode domov búdu vyžarovať sviežosťou a spokojnosťou.

 

 

  • Čistenie pleti a chrbta

  • Depilácia chrbta a hrude

  • Masáž tváre a krku

  • Parafínový zábal na ruky

Prístrojové ošetrenie

MODRÉ SVETLO

Modré svetlo (blue light) otvára nové dimenzie pomocou fototerapie pri ošetrení a liečbe akné v kozmetických salónoch. Blue light obsahuje špeciálne LED svetlá vo veľkom množstve s vysokým výkonom s vlnovou dĺžkou 415-485nm.

 

Všeobecné účinky modrého svetla:

  • má vysoké protizápalové a antibakteriálne účinky

  • znižuje tvorbu zápalových markerov pri akné

Ošetrenie je absolútne nenáročné – po aplikácií špeciálnej masky Re-harmony mineral mask a nasadení ochranných okuliarov masku necháme pôsobiť cez modré svetlo. Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení – dochádza k zlepšeniu zápalových stavov na pokožke.

ggg.jpg

Termálna radiofrekvencia pristrojom Mediswiss = Zohrievanie vnútornej vrstvy pokožky

 

Táto liečba využíva unikátnu rádiofrekvenciu v krátkych intervaloch, ktorá bezpečne zohrieva hlbšie – vnútorné vrstvy pokožky. Stimuluje kolagén, ktorý sa stiahne a zosilnie ako i rast nového kolagénu, pokožka získava mladistvý vzhľad a znovu obnovuje svoju pevnosť a pružnosť. Efektívne ošetruje:

- zjemnenie a redukciu vrások

- spevnenie kontúr, zlepšuje textúru a pružnosť tváre

- vyhladenie pokožky v okolí očí dolných a horných viečok

- zjemňuje mimické vrásky

- pridáva pokožke nádych mladšieho vzhľadu.

 

Doporučuje sa 5 až 10ošetreni.

 

Prístrojové ošetrenie

RÁDIOFREKVENCIA

bottom of page