top of page

Profesionálne
kozmetické
procedúry

Podľa ročného obdobia a podľa vašich potrieb nemíme a vylepšujeme svoje vybavenie.

Prídťe sa poradiť osobne aké vyšetrenie a produkty sú pre vás najvhodnejšie.

SQT® Bio Microneedling

Revolučné ošetrenie pleti, ktoré neinvazívne rieši viacero cieľov naraz. Bez ihiel, bez znecitlivenia, bez prístroja, bez kyselín, bez poranení.

-omladenie, zlepšenie elasticity, zjednotenie tónu pleti a redukciu pigmentových škvŕn.

Podstatou ošetrenia je hydrolyzovaná sladkovodná riasa – Spongilla prechádza procesom, v rámci ktorého sa rozloží na mikroskopické kryštáliky, tzv. spikuly. Spikuly majú veľmi ostrú štruktúru a v priebehu pár minút dokážu penetrovať cez pokožku až k derme. V pleti vytvoria v priebehu 5 minút cca. 3 milióny kanálikov, a absorbujú sa až k derme, kde stimulujú metabolizmus pokožky – regeneráciu a tvorbu kolagénu. Majú tiež schopnosť absorbovať nečistoty.

 

Metóda je všeobecne dobre znášaná a na dosiahnutie požadovaného výsledku sa odporúča 4-6 ošetrení 1x za 1-4 týždne. Zákrok trvá 15 až 30 minút

.

Po ošetreni je pleť hladká, suchosť, začervenanie, prípadne mierny opuch sú v poriadku a vymiznú do 24-48h,  budete pociťovať akupunktúrny vnem – pocit pichania ihlou pri dotyku pleti. 24h po ošetrení nepoužívať makeup, ideálne len čistú vodu a reparačný krém (nie mastné ťažké krémy, tie by zabránili vylúčeniu mikroihličiek). Nesaunovať sa, nešportovať, vyhýbať sa soláriu. 7 dní po ošetrení používať iba nedráždivé produkty bez alkoholu, vyhnúť sa účinným látkam ako retinol, kyseliny, nepeelingovať, dostatočne hydratovať. Na deň používať SPF krém.

mirconeedsssinil.jpg
frekvencia.jpg

Frakčná rádiofrekvencia

Novinka !

mikroihličková technológia

je kombinácia izolovaných ihličiek, ktoré narušujú dermis a doručia presne cielenú rádiofrekvenčnú energiu ku kolagénovým vláknam.

 

Výhodou je minimálne poškodenie epidermis pri maximálne cielenej energii, celoročné využitie, bezbolestnosť a maximálne výsledky.

 

Riadeným prienikom sady pozlátených ihličiek do predom stanovenej hĺbky v dermis a následným riadeným uvoľnením presne cielenej rádiofrekvenčnej energie k zakončeniam kolagénových vlákien, dôjde k ich regenerácii. Efekt mikrofrakčnej technológie je daný samotným poškodením tkaniva a zároveň pôsobením rádiofrekvencie. Priebeh ošetrenia. 1. Kontakt s pokožkou 2. Prienik do určitej hĺbky 3. Pôsobenie RF energie 4. Zničenie kolagénových vlákien 5. Obnova kolagénových vlákien 6. Rast kolagénových vlákien.

 

Vďaka tejto unikátnej kombinácii dochádza nielen k remodelácii kolagénových vlákien a elastínu, ale zároveň dochádza k výraznému zlepšenie textúry pleti, tónu a jej elasticite.

- Celkové omladenie, pozdvihnutie kontúr, liečbu akné, jazvičiek. Zdravá, omladnutá a skvelo vyzerajúca.

- Pozdvihnite kontúry tváre, naštartujte ozdravný proces a vyhrajte boj proti ochabnutej pleti, jazvám a akné.  

- celkový rovnomerný lifting tváre, odstránenie vrások, akné.

Čas liečenia 1-2 dni CENA 100eur. Je potrebné 3 až 4 ošetrenia.

Oxygeneo

* Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože – odstraňuje odumreté bunky a pripravuje kožu na príjem aktívnych látok. Infúzia základných revitalizačných živín – pomocou exkluzívnych kapsúl OXYGENEO sa čistí pleť a pri tom sa infúziou vpravujú do pleti aktívne zložky:

*NEO REVIVE pre omladenie a proti starnutiu – okamžitý rozžiarujúci účinok

* NEO BRIGTH pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti – vynikajúci bieliaci efekt. Okysličenie pokožky – jemne praskajúce bublinky CO2 vytvárajú na povrchu pleti fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú pleť do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky

geneo2.jpg
firbo.jpg

Plasma Fibroblast

Plazma, ako štvrté skupenstvo hmoty je naše Plasma pero, ktorým sa zákrok vykonáva. Zákrok generuje elektrostatickú energiu, ktorá sa prenesie na telo pri správnom priblížení k pokožke čo je vidieť ako malú iskričku, pričom sa v oblasti medzi špičkou pera a pokožkou ionizuje vzduch a vytvorí sa plazma.

Ošetrovaná oblasť sa lokálne povrchovo znecitliví krémom. Táto metóda nenesie žiadne riziká náročných estitických zákrokov ako narkóza, stehy a jazvy s rovnakým efektom. Po zákroku sú viditeľné malé bodky počas pár dní, ktoré nijako nenarúšajú každodenné aktivity.

Ošetrenie pomáha :

- pri redukcii vrások ochabnutej kože horných a   dolných viečok

- redukcií vrások na čele,  nad  hornou perou,  na    brade a krku

- zjemnuje jazvy a drobné výrastky na koži

 

Priebeh ošetrenia: Na špičke pera s ktorým sa procedúra vykonáva sa produkuje plazmaticky lúč, ktorý  prejde na položku, kde teplom zmrštī maličký bod. Pokožka v okolí bodu sa napne a vyhladí. 

fibroblast-insta-NB.jpg
imggg.jpg

Hydrafacial

Omladenie pomocou Hydra Facial predstavuje profesionálnu dermatologickú starostlivosť pre každý typ pleti. Týmto overeným neinvazívnym ošetrením dokážeme preliečiť aknóznu pleť, hydratovať a rozžiariť suchú pokožku, zbaviť hyperpigmentácií, jemných vrások a celkovo omladiť zrelú pleť.

Odporúčame ho ženám i mužom vo veku od 20 rokov. Pri problematickej aknóznej pleti dokonca aj teenagerom. Ošetrenie je bezbolestné a je možné ho absolvovať celoročne. Výsledkom je mladší, zdravší a oddýchnutý vzhľad pleti.prvom a druhom kroku pomocou zmäkčujúceho roztoku a vodného peelingu pokožku jemne obrúsime a zbavíme odumretých kožných buniek. V treťom kroku pleť hĺbkovo vyčistíme. Extrakčným nástavcom za pôsobenia vákua odstránime uvoľnené mazové zátky a ostatné nečistoty. Navyše prístrojové vákuum pleť jemne prekrví. Efekt ošetrenia je vidieť už po prvých troch krokoch, povrch pleti bude hladší, póry vyčistené a stiahnuté. V štvrtom kroku prístrojom zapracujeme hlbšie do pokožky vybrané sérum s anti-agingovým komplexom aktívnych látok. V piatom kroku aplikačným nástavcom nanesieme ampulku so zmesou antioxidantov a kyselinou hyalurónovou. Antioxidanty majú tonizujúce a rozjasňujúce účinky pre pleť a vytvárajú jej ochrannú vrstvu pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Kyselina hyalurónová pokožku do hĺbky hydraruje.

Už po prvom ošetrení sa pleť napne a výrazne sa eliminujú jemné vrásky, pokožka bude žiariť vitalitou.

 

Na cielené omladenie pleti, prípadne preliečenie akné sú na začiatok ideálne aspoň štyri ošetrenia v 2 týždňových odstupoch. Na udržanie dosiahnutého výsledku každé ďalšie ošetrenie raz mesačne.

 

BASIC OŠETRENIE

Hydratačné ošetrenie tváre, čistenie pórov, (možné aj mechanické čistenie) hydratácia špeciálnou Vortex metódou

Postup: Odlíčenie pleti, čistenie Activ - 4 Exfoliácia GlySal, Peel chemický peeling podľa typu pleti, Automatická Vortex extrakcia Beta - HD, mechanické čistenie, LED terapia Infúzia roztokov Antiox - 6, Krém

Trvanie: 60 min. - Cena: 70eur.

MIDDLE OŠETRENIE

HydraFacial kompletné ošetrenie tváre / Omladenie - Anti aging.

Komplexné, celostné ošetrenie tváre od vyčistenia pleti, cez omladenie až po hydratáciu špeciálnou Vortex metódou.

Postup: Odlíčenie pleti, limfodrenaž, čistenie, Activ - 4, Exfoliácia GlySal, Peel chemický peeling podľa typu pleti, automatická Vortex extrakcia, Beta - HD DermaBuilder, Peptide complex Infúzia roztokov LED terapia Antiox - 6, krém.

Trvanie: 60 min. - Cena: 110

MAXI OŠETRENIE

Ošetrenie tváre a dekoltu od vyčistenia pleti, cez omladenie až po hydratáciu špeciálnou Vortex metódou

Postup: Odlíčenie pleti, čistenie, Activ - 4, Exfoliácia GlySal, Peel chemický peeling podľa typu pleti, automatická Vortex extrakcia, Beta - HD Infúzia roztokov Antiox - 6, krém na tvár a dekolt.

Trvanie: 60 – 80min. - Cena: 130eur.

imggg.jpg
injektor.jpg
injektor.jpg

Vital Injektor

Výsledok viditeľný po prvom zákroku !

je absolútna novinka na svetovom trhu. Táto novinka, používa revitalizačné, hydratačné a regeneračné sérum - od švajčiarskeho výrobcu, je určená k omladeniu pleti, ktorá funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože.

Pre koho je zákrok vhodný ?

Pre ženy a Mužov sou suchou dehydratovanou pleťou, ktorá stráca pružnosť.

6 až 8 mesiacov po zákroku je pleť viditeľne hydratovaná, bez jemných vrások, je pružnejšia a pevnejšia. Ošetrenie je vhodné aj pre mladších klientov, ktorý zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú. Hovoríme o tzv. "aktívnej prevencií" pred tvorbou vrások a stratou pružnosti a elasticity pokožky

 

Unikátny prístroj, vďaka ktorému dokážeme pleť omladiť a zároveň hydratovať. Toto zariadenie pomáha rýchlo a jednoducho aplikovať kyselinu hyalurónovú priamo do pokožky a tým zabezpečí pokožke hĺbkovú hydratáciu a zlepšenie elasticity na tváry, dekolte či rukách

Zákrok je možno absolvovať celoročne, je však obzvláśť vhodný pred a po lete.

Ideálna komlexná mezoterapia pre unavenú, suchú plet s jemnými vráskami. 

Použitie

  • Omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu

  • Naputie jemných vrások hornej pery a okolia očí

  • Spevnenie pokožky rúk a predlaktia

  • Vyhladenie povrchu pier

  • Ošetrenie celulitídy

.

Cena  150 eur. Opakovanie po 3-4tyždnoch.

 

Vlasová mezoterapia je liečebná injekčná procedúra zameraná na normalizáciu stavu pokožky hlavy, posilnenie vlasových folikulov a stimuláciu rastu vlasov. Vykonáva sa vstreknutím vitamínov, minerálov, organických látok a liečivých zložiek do pokožky hlavy.

Zlepšuje mikrocirkuláciu, obnovuje štruktúru pokožky hlavy, zabezpečuje reštrukturalizáciu vlasového vlákna po fyzickom a/alebo chemickom poškodení, ako sú: farbenie vlasov, trvalá ondulácia, slnko, alebo fén.

Intenzívna kúra: 6 ošetrení s 2-3 týždňovými intervalmi; Podporný kurz: 1 ošetrenie mesačne.

Mezoterapia Vlasov

photo.jpg
Massage thérapeutique

Foto - omladenie

Využitie unikátnych laserových zákrokov je širokospektrálne.

Pomôže vám zbaviť vás rozšírených cievok a jazvičiek, pričom vás očarí výsledok celej procedúry v podobe jemnej a mladšej pleti.

Laser využíva svetlo meniaceho na teplo, spaľujúce povrchové vrstvy kože. Laserové brúsenie oproti povrchovému je oveľa jemnejšie, stimuluje tvorbu kolagénu a zabezpečuje rýchlu regeneráciu.

IMG_0788_edited.jpg
IMG_0788_edited.jpg

Foto epilácia laserom

 Ošetrenie laserom je založené na princípe selektívnej fototermolýzy, teda pôsobenia laserového lúča na hnedé tkanivo melanín, ktoré sa nachádza vo vlasovej cibuľke chlpu v aktívnej rastovej fáze.  Na zákrok sú vhodnejšie chĺpky tmavšie a hrubšie, pri svetlejšom ochlpení je potrebné väčšie množstvo sedení a výsledný efekt nemusí byť až taký výrazný. Potrebných je 5-7 sedení. Časové rozpätie medzi jednotlivými zákrokmi sa pohybuje sa medzi 4 – 8 týždňami. Koža nesmie byť opálená, odstup od posledného opaľovania/solária by mal byť aspoň 6-8 týždňov. Mininálne 3-4 týždne od poslednej depilácie.Ošetrenú oblasť sa neodporúča vystavovať slnku aspoň 2-3 týždne po zákroku a hydratovať podľa potreby.

 

CHLADENIE CRYO robí laserovú epiláciu prijateľnou aj pre klientov s nižším prahom bolesti.


Laserová epilácia okrem samotného ochlpenia odstraňuje a predchádza problémom ako je zarastanie chlpov, zápaly, jazvy a pigmentové fľaky.
 

Capture d’écran 2021-12-02 à 13.35.24.png

Foto - omladenie laserom

Využitie unikátnych laserových zákrokov je širokospektrálne. Pomôže vám zbaviť vás rozšírených cievok a jazvičiek, pričom vás očarí výsledok celej procedúry v podobe jemnej a mladšej pleti. Laser sa využíva nie len pri foto-omladení ale aj pri foto-epilácii.

Laser využíva svetlo meniaceho na teplo, spaľujúce povrchové vrstvy kože. Laserové brúsenie oproti povrchovému je oveľa jemnejšie, stimuluje tvorbu kolagénu a zabezpečuje rýchlu regeneráciu.

Mať stále mladšiu pokožku je také jednoduché. Chcete vedieť ako? Odpoveďou je fotoomaldenie. Ide o laserové ošetrenie, ktoré pozitívne vplýva na pokožku. Odstraňuje jej degeneratívne prejavy, redukuje až úplne likviduje vzniknuté prejavy starnutia a výrazne zvyšuje zdravie pokožky. Podieaľa sa na tvorbe nového, omnoho kvalitnejšieho kolagénu, čím zlepšuje pružnosť a pevnosť kože, rovnako ako napomáha miznutiu jemných vrások a pri sťahovaní rozšírených pórov. Pleť je výrazne zdravšia a jej farba je zjednotená.

bottom of page