top of page

Profesionálne
kozmetické
procedúry

Podľa ročného obdobia a podľa vašich potrieb nemíme a vylepšujeme svoje vybavenie.

Prídťe sa poradiť osobne aké vyšetrenie a produkty sú pre vás najvhodnejšie.

Hydro facial

Novinka !

Omladenie pomocou Hydra Facial predstavuje profesionálnu dermatologickú starostlivosť pre každý typ pleti. Týmto overeným neinvazívnym ošetrením dokážeme preliečiť aknóznu pleť, hydratovať a rozžiariť suchú pokožku, zbaviť hyperpigmentácií, jemných vrások a celkovo omladiť zrelú pleť.

Odporúčame ho ženám i mužom vo veku od 20 rokov. Pri problematickej aknóznej pleti dokonca aj teenagerom. Ošetrenie je bezbolestné a je možné ho absolvovať celoročne. Výsledkom je mladší, zdravší a oddýchnutý vzhľad pleti.prvom a druhom kroku pomocou zmäkčujúceho roztoku a vodného peelingu pokožku jemne obrúsime a zbavíme odumretých kožných buniek. V treťom kroku pleť hĺbkovo vyčistíme. Extrakčným nástavcom za pôsobenia vákua odstránime uvoľnené mazové zátky a ostatné nečistoty. Navyše prístrojové vákuum pleť jemne prekrví. Efekt ošetrenia je vidieť už po prvých troch krokoch, povrch pleti bude hladší, póry vyčistené a stiahnuté. V štvrtom kroku prístrojom zapracujeme hlbšie do pokožky vybrané sérum s anti-agingovým komplexom aktívnych látok. V piatom kroku aplikačným nástavcom nanesieme ampulku so zmesou antioxidantov a kyselinou hyalurónovou. Antioxidanty majú tonizujúce a rozjasňujúce účinky pre pleť a vytvárajú jej ochrannú vrstvu pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Kyselina hyalurónová pokožku do hĺbky hydraruje.

 

Základ ošetrení Hydrafacial je vždy rovnaký. Pri rozšírených verziách ošetrení sú zahrnuté doplnkové kroky a aktívne séra vybrané podľa individuálnych potrieb každého klienta. Celé ošetrenie trvá od 50 do 80minút. 

Už po prvom ošetrení sa pleť napne a výrazne sa eliminujú jemné vrásky, pokožka bude žiariť vitalitou.

 

Na cielené omladenie pleti, prípadne preliečenie akné sú na začiatok ideálne aspoň štyri ošetrenia v 2 týždňových odstupoch. Na udržanie dosiahnutého výsledku každé ďalšie ošetrenie raz mesačne.

Capture d’écran 2022-01-14 à 12.52_edited.jpg
firbo.jpg

Plasma Fibroblast

Plazma, ako štvrté skupenstvo hmoty je naše Plasma pero, ktorým sa zákrok vykonáva. Zákrok generuje elektrostatickú energiu, ktorá sa prenesie na telo pri správnom priblížení k pokožke čo je vidieť ako malú iskričku, pričom sa v oblasti medzi špičkou pera a pokožkou ionizuje vzduch a vytvorí sa plazma.

Ošetrovaná oblasť sa lokálne povrchovo znecitliví krémom. Táto metóda nenesie žiadne riziká náročných estitických zákrokov ako narkóza, stehy a jazvy s rovnakým efektom. Po zákroku sú viditeľné malé bodky počas pár dní. Ktoré nijako nenarúšajú každodenné aktivity.

fibroblast-insta-NB.jpg

Vital Injektor

Výsledok viditeľný po prvom zákroku !

je absolútna novinka na svetovom trhu. Táto novinka je určená k omladeniu pleti, ktorá funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože.

Pre koho je zákrok vhodný ?

Pre ženy a Mužov sou suchou dehydratovanou pleťou, ktorá stráca pružnosť.

6 až 8 mesiacov po zákroku je pleť viditeľne hydratovaná, bez jemných vrások, je pružnejšia a pevnejšia. 

 

Unikátny prístroj, vďaka ktorému dokážeme pleť omladiť a zároveň hydratovať. Toto zariadenie pomáha rýchlo a jednoducho aplikovať kyselinu hyalurónovú priamo do pokožky a tým zabezpečí pokožke hĺbkovú hydratáciu a zlepšenie elasticity na tváry, dekolte či rukách

Zákrok je možno absolvovať celoročne, je však obzvláśť vhodný pred a po lete.

Ideálna komlexná mezoterapia pre unavenú, suchú plet s jemnými vráskami. 

Použitie

 • Omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu

 • Naputie jemných vrások hornej pery a okolia očí

 • Spevnenie pokožky rúk a predlaktia

 • Vyhladenie povrchu pier

 • Ošetrenie celulitídy

 

BioRePeel CI3 celoročný peeling  

Medicínsky celoročný peeling, omladenie bez injekcií !

BioRePeelCl3 inovatívny dvojfázový produkt s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom, ktorý sa dá aplikovať počas celého roka.Produkt sa aplikuje a pôsobí ako peeling, ale súčasne pôsobí aj ako biorevitalizácia.

BioRePeelCl3 je dvojfázový a to je jeho ďalšia výnimočnosť. 

Prvá fáza – hydrofilná – obsahuje celý rad kyselín, vitamínov a zložiek pre lifting pleti, na ktorých závisí spustenie procesov, ktoré zlepšujú stav pokožky a omladzujú ju. 

Druhá fáza – lipofilná – pozostáva z aktívnych látok zodpovedných za zvlhčenie pokožky a obnovu hydro – lipidovej bariéry. 

Kombinácia týchto účinných látok Vám umožní účinne bojovať proti starnutiu kože, účinkom ultrafialového žiarenia, pigmentácie a prejavom akné. Základom ošetrenia je mierne odlupovanie pleti v kombinácii so silnou proliferáciou kože a stimuláciou procesov biosyntézy, ktoré pomáhajú obnoviť štruktúru kože. 

Procedúra je vhodná aj pre mladú pleť s prítomnosťou akné v akútnom štádiu, komedoálnou formou akné, mladých alebo čerstvých jaziev a jemných vrások.

Účinky

Biorevitalizácia pokožky tváre a tela

Liečba akné v akútnom štádiu, post - akné

Ošetrenie zväčšených pórov a mastnej pokožky

Liečba pigmentácii pokožky

Vyhladenie jemných vrások

Stimulácia tvorby kolagénu a elastínu

Terapia PRX-T33

PRX-T33 je nová terapia na revitalizáciu a omladenie pleti, ktorá vďaka inovatívnej technológii nevyžaduje injekčnú aplikáciu. Vďaka tomu sa nemusíte báť žiadneho poškodenia vrchnej vrstvy pokožky, a teda ani následnej rehabilitácie a obnovy pokožky.

Veľmi vďačnou výhodou je aj fakt, že sa môže absolvovať celoročne. Jej unikátne zloženie totiž nepôsobí fotosenzitívne, a tak sa môže aplikovať počas celého roka

Pre koho je PRX-T33 terapia určená?

Táto inovatívna technológia sa využíva v estetickej medicíne, napríklad aj ako doplnok ku kontúrovej plastike, prípadne na zlepšenie výsledkov ďalších terapií. Medzi indikácie pre PRX-T33 terapiu patrí:

 • strata elasticity pokožky (najmä tváre, dekoltu či pŕs)

 • prítomnosť strií

 • prítomnosť atrofických jaziev (napríklad po prekonaní ovčích kiahní)

 • hyperpigmentácia pokožky

 • nutnosť stimulácie pokožky

 • prevencia starnutia a ochabnutosti pokožky

 • potreba obnovenia tonusu pokožky

Veľkou výhodou tejto terapie je, že sa hodí pre klientov každého veku aj pohlavia.

Massage thérapeutique

Foto - omladenie

Využitie unikátnych laserových zákrokov je širokospektrálne.

Pomôže vám zbaviť vás rozšírených cievok a jazvičiek, pričom vás očarí výsledok celej procedúry v podobe jemnej a mladšej pleti.

Laser využíva svetlo meniaceho na teplo, spaľujúce povrchové vrstvy kože. Laserové brúsenie oproti povrchovému je oveľa jemnejšie, stimuluje tvorbu kolagénu a zabezpečuje rýchlu regeneráciu.

Foto - epilácia

Zbavte sa natrvalo chĺpkov na celom tele. Vyskúšajte epiláciu najmodernejším laserom na trhu. Už od prvého zákroku si užívate komfort hladkého tela! Po absolvovaní prvého ošetrenia sa zbavíte 20% – 30% ochlpenia nachádzajúceho sa v aktívnej rastovej fáze. Po aplikovaní prekonzultovaného počtu zákrokov na jednej lokalite dochádza k odstráneniu 98% chĺpkov. Je potrebné viacnásobné opakovanie procedúry, keďže počas ošetrovania sa zničia iba chĺpky, ktoré vyrástli. K želanému výsledku stačí 4-6 ošetrení v 4-10 týždňových intervaloch.

Epilácia je vhodná pre všetky typy pokožky a časti tela. Zákrok je ideálne absolvovať s neopálenou a hladkou pokožkou. Deň pred epiláciu je potrebné miesto epilácie oholiť do hladka žiletkou na mokro. Medzi jednotlivými ošetreniami môžete rastúce chĺpky stále oholiť, nie však epilovať voskom alebo používať iné metódy, pri ktorých je cibuľka chĺpku z kože vyťahovaná. Tieto nežiaduce metódy sa odporúča nepoužívať minimálne 4 týždne pred prvým zákrokom fotoepilácie.

V prípade laserových zákrokov je veľmi dôležitá pozákroková starostlivosť, ktorú je potrebné dodržiavať pre dokonalý výsledok.

Capture d’écran 2021-12-02 à 13.35.24.png

Foto - omladenie laserom

Využitie unikátnych laserových zákrokov je širokospektrálne. Pomôže vám zbaviť vás rozšírených cievok a jazvičiek, pričom vás očarí výsledok celej procedúry v podobe jemnej a mladšej pleti. Laser sa využíva nie len pri foto-omladení ale aj pri foto-epilácii.

Laser využíva svetlo meniaceho na teplo, spaľujúce povrchové vrstvy kože. Laserové brúsenie oproti povrchovému je oveľa jemnejšie, stimuluje tvorbu kolagénu a zabezpečuje rýchlu regeneráciu.

Mať stále mladšiu pokožku je také jednoduché. Chcete vedieť ako? Odpoveďou je fotoomaldenie. Ide o laserové ošetrenie, ktoré pozitívne vplýva na pokožku. Odstraňuje jej degeneratívne prejavy, redukuje až úplne likviduje vzniknuté prejavy starnutia a výrazne zvyšuje zdravie pokožky. Podieaľa sa na tvorbe nového, omnoho kvalitnejšieho kolagénu, čím zlepšuje pružnosť a pevnosť kože, rovnako ako napomáha miznutiu jemných vrások a pri sťahovaní rozšírených pórov. Pleť je výrazne zdravšia a jej farba je zjednotená.

bottom of page